Scroll to top

Hakkımızda

ASPA MÜHENDİSLİK

2007 yılında faaliyetlerine başlayan ASPA Mühendislik, mekanik tesisat ve taahhüt sektöründe önce gelen firmalardan biri haline gelmektedir. Ana faaliyet alanımız olan iklimlendirme teknolojileri yanında altyapı ve drenaj alanlarında da hizmet vermekteyiz. Birlikte iş ürettiğimiz tüm firmalarımızla karşılıklı kazanca ve güvene dayalı, sürdürebilir ilişkiler kurarak geleceğin firması olma hedefimizi gerçeğe dönüştürmeyi amaçlıyoruz.
Temel prensibimiz, iş süreçlerimizin tümünde beklenti ve ihtiyaçlarınızı doğru analiz ederek beklentilerinize uygun kaliteli ürün ve hizmetleri sağlamaktır. İmalatta kalite, teknik destek ve işletmenin daha sonraki ihtiyaçlarına da cevap verme anlayışımız doğrultusunda mutlu müşterilerle ticari hayatımıza devam ediyoruz. Aspa olarak, yenilikçiliği bir firma geleneği haline getirerek sektördeki inovasyonları tüm birimlerimize aktarıyoruz. Bunun yanında iş yaptığımız tüm işletmelerle açık ve sürdürülebilir bir iletişim kurarak sizlerin önerilerini işimizin gelişimi için çıkış noktası olarak görüyoruz. Bundan sonraki süreçte de ürün kalitemizle, arge çalışmalarımız, mutlu müşteri anlayışımız ve destek hizmetlerimizle sektöre değer katan bir firma olmayı amaçlamaktayız.

VİZYON

Kaliteli hizmetin öncelikli olduğu, son teknolojiyi kullanan, güvenilir, ulusal ve uluslararası alanda tercih edilen sektöründe öncü firma olmak.

MİSYON

Yenilenen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, mühendisliği kurum ve kültürünün merkezine koyup çevreye duyarlı sistemler oluşturmak ve bütün çözümlerimizde bunun Dünya’mız için ne kadar önemli olduğunu müşterilerimize de hissettirebilmektir.